/HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

CANADA EĞİTİM&DANIŞMANLIK

BİZ
KİMİZ?

CETC Türkiye’de Butik İngilizce’nin tek yaratıcısı ve kurucusudur. Profesyonel ve kaliteli eğitime duyulan büyük ihtiyaç nedeniyle kurucular, 17 yıllık eğitim deneyimleriyle 15 yıllık iş deneyimlerini birleştirmeye, böylece iki yabancı eğitmen ile bu sektörde deneyimli Türk bir iş adamı olarak ortaklık oluşturmaya karar vermişlerdir. Küçük sınıflarımızdan ofis atmosferimize, ekibimizin oluşturduğu rahatlığı ve kişisel etkileşimi hissedebilirsiniz. Sıcak ortamımız öğrencilerin çalışanlarımızla kolaylıkla iletişim kurmasını sağlayarak öğrenmekten keyif almaları için teşvik eder. Derslerimiz öğrencinin isteğine göre belirlendiğinden öğrenci ihtiyacını karşılamada da daha etkilidir. Seçici işe alım sürecimiz ve titiz eğitimimizle, eğitim alanında tecrübeli ve kalifiye yabancı öğretmenlerimizle ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte öğrencilerimizin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarında yardıma hazırız.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de kariyeri için kendilerini geliştirmeyi arzulayan, iş ve sosyal ilişkilerini en doğru şekilde yürütebilmek için çabalayan ve modern dünyanın gereği olan dil eğitimini almak isteyen çalışan yetişkinlere üstün kalitede Genel İngilizce ve İş İngilizcesi alanlarında eğitimi sağlamak. Butik tarzı eğitim vererek öğrenci-öğretmen oranının en ideal seviyede tutulduğu, öğrencilerde maksimum öğrenmenin sağlandığı etkileşimli sınıf ortamı oluşturmak.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz, çalışan yetişkinlere sürekli yüksek kalitede eğitim sunmanın yanı sıra ikinci bir dil öğrenmenin keyfini yaşatan, öğrencilerimize en kısa ve en doğru yoldan hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olan bir Butik İngilizce eğitim merkezi olarak varlığımızı sürdürmektir.