/YURTDIŞI

YURTDIŞI

georgetownDOĞU ve BATI AMERİKA KAMPÜS ve KÜLTÜR TURU

 

Çözüm ortağımız ACADEMIC AMERICA ile katılacağınız  ABD’deki KAMPÜS TURLARIMIZA sizleri bekliyoruz.

Turlarımız 1 ve 2 hafta olmak üzere, ABD Doğu Sahili ve ABD Batı Sahili seçeneklerini sizlere sunmakta ve deneyim sahibi Grup Lideri eşliğinde gerçekleşmektedir.

Bir yandan Dünya’nın en saygın ÜNİVERSİTELERİNİ yerinde göreceksiniz, bir taraftan da unutulmaz eğlenceli ve bir o kadar da keyifli kültür turuna çıkmış olacaksınız.

 

 

 

Doğu Sahili Turu: Boston (5 gün), New York City (5 gün), Washington DC (5 gün),JBW

3 Eyalet, 3 Şehir, 8 Üniversite, 8 Müze ve 30 Ören Yeri ile Eğlence Parkı aktiviteleri

Otelde konaklama, ulaşım, yemekler, tur rehberi ve tüm giriş biletleri dahil program…

Tur Programı, Gezilecek Üniversiteler, Tur Ücreti ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

HAZİRAN 2014 -TEMMUZ 2014  – 15 Günlük Program

 

 

 

Batı Sahil Turu: San Francisco, Santa Barbara, Los AngelesLA

AcademicAmericaACADEMIC AMERICA ve CANADA EDUCATION & TRAINING CORPORATION

Stratejik Çözüm Ortaklığı ile

DOĞU ve BATI AMERİKA KAMPÜS ve KÜLTÜR TURU

 

 

 

 

 

YURTDIŞI DİL OKULLARI

Bir yabancı dili öğrenmenizin ve geliştirmenizin en etkili yolu, kendinize o dili kullanabileceğiniz ortamlar yaratmaktır. Maksimum öğrenmeyi sağlamak için bunun da ötesine geçmeli ve o dili kullanmak zorunda kalacağınız ortamlarda bulunmalısınız. Bu ise doğal olarak en sağlıklı biçimde o dilin konuşulduğu ülkede mümkündür. O ülkede yaşayabilmek için o dili kullanmanız bir zorunluluk olacağından dil öğrenimi ve gelişimi çok daha verimli ve hızlı olacağı gibi ayrıca kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenme imkânı da sağlayacaktır. Dil öğreniminiz sadece sınıf içerisinde ders anlatımı, test ve sınıf içi iletişim ile sınırlı kalmayacaktır.

Yurtdışında alınacak olan ve doğru planlanmış bir dil eğitimi size hayatınızın geri kalanında sayısız kazanç sağlayacaktır.

  1. Neden CETC ile Yurtdışı Eğitimi?

 

Her alanda olduğu gibi yurtdışı eğitiminde de başarıya ulaşmanız için, mevcut durumunuz, ihtiyaçlarınız ve ulaşmak istediğiniz hedeflerle örtüşen doğru planlamayı yapmanız ve doğru seçenekleri tespit etmeniz gerekmektedir. Binlerce seçenek arasından kendinize en uygun seçeneği tespit etmek her zaman için kolay olmayabilir. Hatta yapacağınız yanlış seçimler sizi sonuca ulaşmak bir tarafa, ulaşmak istediğiniz hedeften bile uzaklaştırabilir. İşte bu noktada sizlere tavsiyemiz, bu alanda uzmanlaşmış kurumlardan ve kişilerden profesyonel destek almanızdır. CETC olarak sadece ‘’aracılık’’ ve ‘’acente’’ mantığıyla çalışan değil, ihtiyaçlarınıza yönelik gerçek anlamda danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

CETC yurtdışına gönderdiği katılımcılar ile bağlantısını sürekli korur, durumları hakkında bilgi alır ve 18 yaşından küçük adayların eğitim süreçlerindeki konumlarını periyodik raporlar ile denetler.

 

  1. Dil Eğitim Sistemi

 

Yeniliklere ve değişime açık, ihtiyaca göre tasarlanan her seviyede eğitimler alanında uzman kadro ve en yeni dil eğitim materyalleri ile verilmektedir.

 

  Standart 20:

ü  Haftada 20 ders – Günde 4 ders

ü  Ders süresi 50 dakika

ü  Maksimum 14 kişilik sınıflar

ü  Tüm seviyeler

İletişim becerilerinizi geliştirerek, hem dilbilgisi hem de konuşmaya yönelik eğitim göreceğiniz derslerden oluşur.

 

 Standart 30:

ü  Haftada 30 ders – Günde 6 ders

ü  Ders süresi 50 dakika

ü  Maksimum 14 kişilik sınıflar

ü  Tüm seviyeler

Standart 20’ye ek olarak öğleden sonraki derslerde ihtiyacınıza yönelik seçenekler sunulur, öğrendiklerinizi pekiştirir ve tartışmalarda akıcılığınızı ve telaffuzunuzu geliştiren dersler alırsınız.

 

İş İngilizcesi

İngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Eğitimlerin kapsamında; yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, gerçekçi iş ortamlarından skeçler, mesleki kelime bilgisi, teknik kelimeler, e-posta, kısa not ve mektup yazma, müzakere, mülakat ve İngilizce telefon görüşmesi vardır.

 

  1. Konaklama Seçenekleri

 

Aile Yanı Konaklama

Özenle seçilmiş ailelerimiz kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürüyorlar.

Öğrenci Evleri/Yurtları

Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcuttur. Banyolar ortaktır, odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri farklıdır ama birçok yerde kahvaltı verilir.

Pansiyon/Hostel

Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

Oteller

Okullarımıza yakın yerlerde değişik türlerde oteller sunmaktan ve seçtiğiniz otele rezervasyon yaptırmaktan mutluluk duyarız.

YURTDIŞI YAZ OKULLARI

Erasmus Programı , yüksek öğretim kurumlarının birbirleri ile ortak projeler üretip hayata geçirmeleri, kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi yapabilmeleri için hibe niteliğinde karşılıksız mali destek sağlamaktadır. Ortak projeler üretmek ve eğitimi Avrupa standartlarına ulaştırmak amacı ile Erasmus

YURTDIŞI YAZ KAMPLARI

Erasmus Programı , yüksek öğretim kurumlarının birbirleri ile ortak projeler üretip hayata geçirmeleri, kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi yapabilmeleri için hibe niteliğinde karşılıksız mali destek sağlamaktadır. Ortak projeler üretmek ve eğitimi Avrupa standartlarına ulaştırmak amacı ile Erasmus

AMERİKADA EĞİTİM

Erasmus Programı , yüksek öğretim kurumlarının birbirleri ile ortak projeler üretip hayata geçirmeleri, kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi yapabilmeleri için hibe niteliğinde karşılıksız mali destek sağlamaktadır. Ortak projeler üretmek ve eğitimi Avrupa standartlarına ulaştırmak amacı ile Erasmus

ERASMUS MÜLAKATLARI

CETC66Erasmus Programı, Avrupa’daki yüksek öğretim kurumlarının birbirleri ile çok yönlü işbirliği yapmalarını teşvik etmeye yönelik bir Avrupa Birliği programıdır. Bu program, Avrupa birliği ülkesi 27 ülke, EFTA ülkeleri (Norveç, İzlanda ve Liechtenstein) ve Türkiye Yüksek Öğretim Kurumları’nın katılımına açık bir programdır.

Erasmus Programı , yüksek öğretim kurumlarının birbirleri ile ortak projeler üretip hayata geçirmeleri, kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi yapabilmeleri için hibe niteliğinde karşılıksız mali destek sağlamaktadır. Ortak projeler üretmek ve eğitimi Avrupa standartlarına ulaştırmak amacı ile Erasmus Programı kapsamında her yıl binlerce öğrenciye ve öğretim görevlisine eğitim ve öğretim faaliyetlerinin bir kısmını yurtdışında geçirme imkanı tanınmakta, bunun yanında ortak araştırma projeleri, yoğun programlar, müfredat geliştirme çalışmaları ve Avrupa çapında Tematik Ağların finansmanı sağlanmaktadır. Erasmus eylemi oluşturulurken hedefler arasında Avrupa’da yüksek öğrenimin kalitesini arttırmak, farklı kültürler ve yaşam biçimlerine karşı toleranslı yaklaşabilme becerisini geliştirmek de yer almaktadır.

Lisans,yüksek lisans ve doktora öğrencileri yüksek öğrenim süreleri boyunca yalnız bir kez Erasmus değişim öğrencisi olabilmektedirler. CETC olarak sizlere sunduğumuz özel kampanyalar ve dil eğitimi olanakları ile zorlu Erasmus sürecini sizin için kolaylaştırıyoruz. Erasmus Programı’ndan yararlanabilmek için ihtiyacınız olan dil sınavında sizi başarıya ulaştıracak her türlü eğitimi ve desteği sizlere sunuyoruz.