/Uluslararası Sınavlar

Uluslararası Sınavlar

İŞİ UZMANINA BIRAKIN!

LYS117 yıllık üst düzey eğitim tecrübemizi geleceğimizi güvenle bırakacağımız siz öğrencilerimizle paylaşmak istedik! CANADA EĞİTİM KURUMU olarak Türkiye’de sürdürdüğümüz başarılı BUSINESS ENGLISH – İŞ İNGİLİZCESİ ve WORKSHOPLAR çerçevesi dışında tuttuğumuz “CETC-Academic Studies” kapsamına TOEFL IBT – IELTS  – TOEIC – PROFICIENCY – YDS – GRE gibi eğitimlerin yanı sıra, üniversite dil sınavına hazırlık eğitimlerini de katıyor ve siz özel öğrencilerimizle buluşturuyoruz!

LYS-5 dil sınavı hazırlık sürecinde geleceğe yönelik ilk ciddi adımı atıyorsunuz. CETC Türkiye’de alışılagelmiş eğitim deneyiminden farklı olarak, samimi, cesur, ne istediğini bilen ve sadece başarıya odaklı eğitim süreci vaat ediyor, iddiamızın arkasında senelerdir başarıyla sürdürdüğümüz eğitimlerimizden aldığımız güvenle duruyoruz!  Dil sınavına hazırlanan tüm öğrencilerimizi bizimle olmanın farklı deneyimini yaşamaya davet ediyoruz!

Üniversite’de yabancı dille ilgili bölümlerde eğitim almak isteyen 12.sınıfı okuyan ve bitiren öğrenciler üniversite hazırlık programlarında birinci basamak sınavı olan YGS kapsamında yer alan Türkçe, Tarih, Coğrafya, Matematik-Geometri derslerinin yanı sıra LYS-5 dil sınavı hazırlık sürecinde İngilizce’nin ardından önemli bir yüzdeyi oluşturduğunu göz ardı edemeyiz. Sınava girecek adaylar için testlerinden sorumlu oldukları her bir ders CETC’nin LYS-5 dil sınavı hazırlık sürecinde büyük bir öneme sahiptir. Dil puan türünden üniversite hazırlık kurslarını planlayan CETC, 12. sınıf YGS-LYS-5 dil hazırlık sürecinde her iki sınavın içeriğine ve soru tiplerine mükemmel düzeyde hâkimdir. 32 hafta sürecek programda toplam aktif 384 ders saatini ve buna bağlı olarak ayrıca 224 ders saati etüt programını içermektedir.  

HAFTA  SONU

 HAFTADA  20 HAFTA 12 HAFTA(İlk sınavdan sonra) TOPLAM 32 HAFTA
İngilizce

6

120 144 264
Matematik

1

20   20

Türkçe

3 60  

60

Coğrafya

1

20

 

20

Tarih

1 20  

20

      ARA TOPLAM

384

         
HAFTA İÇİ ETÜT        
İngilizce

4

80 64

 144

Matematik 2 20  

20

Türkçe 2 40  

40

Coğrafya

2 10  

10

Tarih

2

10  

10

         
     

ARA TOPLAM

224

     

TÜM DERS TOPLAMI

608

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle yabancı dil öğrencileri için CETC’nin LYS-5 dil sınavı hazırlık süreci büyük önem taşımaktadır. Hızla gelişen yetkinlik odaklı aday çıkarılması için okullarda hazırlık sınıfların içeriğinin azalmasının ardından bizim vereceğimiz 12 kişilik özel gruplarda İngilizce dersleri ile İngilizce’niz daima bir adım önde olacaktır.

CETC’nin yetkin öğretmenleri tarafından hazırlanan LYS-5 dil sınavı hazırlık sürecini sağlıklı sürdürebilirliği için sıkı takip edilir. Her ay planlanan günde deneme sınavı yapılır. Ayrıntılı bir sınav analizi yapılır ve öğrencilerin tam olarak eksiklikleri tespit çalışması ile etüt derslerine yönlendirilir.

Eğitim danışmanlarımız ve öğretmenlerimiz geliştirme sürecinin başarısı için öğrenci takibinde her bir aday için uygun bir rehberlik inşa ederler. Dolayısıyla her geçen gün başarıya daha da yakınlaşmış olunur. Bu süreç kapsamında adaylar 30 Mart 2014 günü YGS’ye girerek ilk bölümü bitirirler. Bundan sonra ağırlık sadece İngilizce’dir. Amaç doğru cevap vererek mümkün olduğunca en iyi üniversitelere girmektir.

Academic Studies

• Maksimum 12 kişi gruplar

• Yoğun etüt çalışmaları

• Alanında uzman eğitmenler

• Özel soru çözüm teknikleri ve stratejileri

• Özel kelime çalışma metotları

• Ücretsiz deneme sınavları

• Etkili ve kapsamlı bir çalışma

• Sizi bir çok avantaj ve daha fazlası bekliyor …

 CETC YGS – LYS-5 dil etüt programı:

CETC YGS-LYS dil hazırlık sürecine ek olarak etüt programı haftada dört gün ikişer derstir. Türkçe, Tarih, Coğrafya, Matematik ve Geometri derslerinin yanı sıra ağırlıklı olarak İngilizce dil programı LYS-5 yer almaktadır. Nisan ayından itibaren tamamen yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi verilmektedir. YGS ve LYS hafta boyunca takip çalışmaları sonucunda öğrencilerin başarı dil testi ve ek çalışmalar günlük ders programları sunulmaktadır.

Sınavda uygulanan 80 soruluk yabancı dil yeni sistem ile uyumlu bir şekilde sunulmaktadır. Sınav ve teknikleri, özel kelime testleri, okuma parçaları ve dil bilgisi çalışmaları ayrıntılı bir eğitim için özel sorulara LYS öğrencilere sunulmaktadır.

Eğer ofislerimize gelirseniz YGS-LYS-5 dil sınavı hazırlık süreci hakkında daha detaylı bilgiyi size aktarabiliriz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz.lys3