/Tasarım İngilizcesi

Tasarım İngilizcesi

TASARIM İNGİLİZCESİ

Oldukça özellikli bir departmana sahipsiniz ve bu departmanda çalışan arkadaşlarınız kendi iş konularında yeterince tecrübeliler, ancak firmanız artık uluslararası sahada yer almak istiyor bundan dolayı bu arkadaşların artık sizin işkolunuzda dünyanın kullandığı termolojiyi ve konuşma dilini öğrenmesi gerekmektedir. İngilizce, iş dünyasında uluslararası bir dildir. Bu sebeple iş dünyasında başarıyı yakalamak için ihtiyacınız olan temel prensipleri ve becerileri edinirken sağlam bir alt yapı oluşturmak gerekir.

İşte CETC burada devreye giriyor ve size özel olarak hazırlanmış eğitim müfredatını oluşturuyor. Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik, şirketlerle birlikte çalışılıp özel tasarım müfredatını hazırlıyoruz. Yapılan bu eğitim katılımcılarının temel düzeyde iletişim kurarak iş yerinde oluşabilecek sorunları çözebilecek düzeye ulaşmalarını sağlar. Özel müfredat hazırlanarak yapılan bu eğitim, kısa sürede satış ve müşteri ilişkileri çalışanlarının performanslarının artmasında etkili olacaktır. Kısa sürede yapılan bu özel tasarım müfredatlı eğitimler hem bütçe hem de zamandan tasarruf sağlar.

Bu eğitimin sonucunda, öğrenciler, yabancılar ile iletişim kurabilecek özgüvene ve rahatlığa erişirler.

ÖZEL MÜFREDATLI TASARIM İNGİLİZCESİ PROGRAMIMIZIN AMACI

İş sahanızın dünyada kullandığı dili en doğal ve akıcı konuşma yeteneği ile birleştirmek,

Resmi ortamlarda kişilerin kendini daha rahat ve özgüvenle anlaşılır ifade edebilmesini sağlamak,

İkna etme ve dinleyicileri etkileme kabiliyeti oluşturmak/geliştirmek,

Konuları ile gelebilecek sorulara yanıt verebilme yeteneği geliştirmek,

Ekip ruhunu geliştirmek ve ekip çalışmalarına yatkınlık oluşturmak gibi iş ortamında gerek duyulabilecek her türlü bilgi ve beceriyi katılımcılara kazandırmak.